جاذبه های گردشگری دبی

​دبی در سال های اخیر با مجموعه‌ای متعدد از پروژه های ساختمانی بلند پروازانه و خلاق، خود را به عنوان یکی از گزینه های اصلی سفر برای همه تبدیل کرده است.

۰۲۱-۷۵۳۴۷

جاذبه های گردشگری دبی امارات متحده عربی

برج خلیفه

با 829.8 متر ارتفاع، برج خلیفه با افتخار به عنوان بلند ترین ساختمان جهان در دبی ایستاده است. بازدید از سالن دید روباز در طبقه 124م جایی که حتی نیروی گرانش هم به چالش می افتد منظره ی خیره کننده ای را ارائه می دهد.

فواره های دبی

فواره های دبی توسط همان تیم فواره های بلاجیو در لاس وگاس در دبی ساخته شده است، فواره های دبی یک نمایش واقعی برای شما به نمایش میگذارند کافی ست روی یک صندلی در یک کافه همان حوالی بنشینید و محو تماشای آن شوید.

برج العرب

دبی سرزمین هتل های بلند است از جمله برج العرب. اگر شما قادر به پرداخت هزینه ی 15000 دلار برای یک سوئیت لوکس نیستید، می توانید صرف غذا میان موجودات دریایی در یک رستوران زیردریا را تجربه کنید.

جزایر پالم

دو جزیره مصنوعی نخل شکل در سواحل وجود دارد. پالم جمیرا در حال حاضر شامل ویلا ، خانه های لوکس و یک پارک آبی است. پالم جبل علی بزرگتر است که هنوز هم تحت ساخت و ساز است.

دبی جهان یا مجمع الجزایر جهان

حدود 5/2 کیلومتر دورتر از ساحل مجمع الجزایر مصنوعی به شکل جهان ساخته شده است. این 300 جزیره کوچک و خاص برای سرمایه گذاران منحصر به فرد ساخته شده است.

ساحل جمیرا

از آنجا که معمولا در دبی آفتاب مستقیم می تابد پس شما نیاز به یک ساحل دارید، ساحل جمیرا بهترین نوار شنی در شهر است، مجموعه هتل هایی که در جمیرا وجود دارد این منطقه را برای گردشگران بسیار مناسب کرده است.

نهر دبی

این نهر دبی را به دو شهر تقسیم میکند ( دیره در شمال و بر دبی در جنوب). بررسی عوارض باراندازی در این نهر نشان می دهد ماهیگیری بیش از یک قرن در اینجا سابقه داشته است.

موزه دبی

موزه دبی در قلعه ی الفهیدی (Al-Fahidi) که در قرن هجدهم ساخته شده واقع شده است. در این موزه می توانید اطلاعاتی در مورد گسترش امارات پس از رونق نفتی و بررسی آلات موسیقی سنتی اماراتی کسب کنید.

دبی مال

در شهر به عنوان یک محل لوکس شناخته شده است. دبی مال یک مکان واقعا دیدنی است. در داخل دبی مال، شما ورودی برج خلیفه، یک زمین اسکی روی یخ، یک مرکز بازی، و یک سینما را پیدا خواهید کرد.

دبی مارینا

دبی مارینا سه کیلومتر در خلیج فارس گسترده شده است، دبی مارینا پس از تکمیل شدن به بزرگترین تفرجگاه ساحلی ساخته شده به دست بشر تبدیل خواهد شد و بیش از 12000 نفر از ساکنین و گردشگران را می تواند در خود جای دهد.

با آی‌آرتریپ آسان و ارزان سفر کنید

آی آر تریپ ارائه کننده خدمات گردشگری یکی از مقاصد شما برای انتخاب های سفر مناسب

۰۲۱-۷۵۳۴۷