رزرو هتل استانبول

۰۲۱-۷۵۳۴۷

رزرو هتل استانبول ترکیه

استانبول یک نقطه استراتژیک بین آسیا و اروپاست، جاده ی باستانی ابریشم آن را به عنوان یکی از مهمترین شهرهای تاریخ تبدیل کرده است.

بهترین هتل های استانبول
ارزان ترین هتل های استانبول
هتل های ۵ ستاره استانبول
هتل های ۴ ستاره استانبول
هتل های ۳ ستاره استانبول
محله های استانبول
لیست هتلهای استانبول

استانبول ترکیه

استانبول مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شهر ترکیه و اولین مقصد گردشگران کشور ترکیه است. این شهر با تنگه بسفر به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم شده و سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود. بیشتر مسافران با هدف خرید به ویژه پوشاک و البسه‌های ترک به این شهر سفر می‌کنند. اگر به استانبول سفر کردید، حتما به مرکز خرید آکمرکز، بازار مسقف کاپالی چارشی، بازار می‌سرچاشی و بازار هنرهای استانبول سر بزنید.

اگر به فستیوال فیلم علاقه‌مند هستید، هر سال در ماه‌های مارس و آوریل، فستیوال فیلم در این شهر برگزار می‌شود.

بهترین منطقه برای اقامت در استانبول، تکسیم است. بیشتر جاذبه‌های گردشگری مانند مساجد، کاخ‌ها، موزه‌ها و بازارهای تاریخی در نزدیکی مناطق سلطان احمد، بی اوغلو، خیابان استقلال و میدان تکسیم قرار دارند.

استانبول در سال 2010 به عنوان شهر فرهنگی اروپا معرفی شد. در این شهر می‌توانید در انواع فعالیت‌های فرهنگی مانند اپرا، رقص‌های باله، فیلم، کنسرت و نمایشگاه‌های مختلف شرکت کنید.

آب تنی و ماساژ ترک را در حمام‌های سنتی ترک به خصوص حمام سلیمانیه فراموش نکنید.

امتحان کردن غذاهای مخصوص ترکی مانند اسکندر کباب، سرما، تستی کباب و مانتی پیشنهاد می‌شود. فراموش نکنید که بهترین جا برای چشیدن طعم واقعی باقلوا، استانبول است.


با آی‌آرتریپ آسان و ارزان سفر کنید

آی آر تریپ ارائه کننده خدمات گردشگری یکی از مقاصد شما برای انتخاب های سفر مناسب

۰۲۱-۷۵۳۴۷