تور بانکوک، پاتایا، پوکت

بانکوک، پاتایا و پوکت، مهم ترین شهرها و جاذبه های گردشگری تایلند هستند. بانکوک، پایتخت تایلند به شهر فرشته ها، سرزمین لبخند و ونیز شرق معروف است. پاتایا شهری ساحلی است و در فاصله یک ساعت و نیمه از ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

بانکوک، پاتایا و پوکت، مهم ترین شهرها و جاذبه های گردشگری تایلند هستند. بانکوک، پایتخت تایلند به شهر فرشته ها، سرزمین لبخند و ونیز شرق معروف است. پاتایا شهری ساحلی است و در فاصله یک ساعت و نیمه از بانکوک قرار دارد. مسیر بین این دو شهر سرشار از جاذبه های طبیعی و جنگل های سرسبز است. جزیره پوکت با طبیعتی زیبا، ساحلی خیره کننده و دریا و آب های شفاف میزبان غواصان حرفه ای و گردشگران است. 

کاخ بزرگ در بانکوک

کاخ بزرگ در بانکوک

صفت بزرگ در برابر عظمت و شکوه این کاخ که آنرا به یکی از محبوب ترین جاذبه های بانکوک تبدیل کرده واقعا ناچیز است، معبد فراکائو درون دیوارهای کاخ بزرگ قرار گرفته است.

پارک سیام در بانکوک

پارک سیام در بانکوک

اگر از گشت و گذار در شهر خسته شده اید و نیاز به یک استراحت دارید، کودک درون خود را آزاد کنید و به دنیای سرگرمی و پارک آبی بروید، پارک سیام به صورت همه روزه برای شما باز خواهد بود.

بودای بزرگ در پوکت

بودای بزرگ در پوکت

تپه های ناکرد مانند یک صندلی برای مجسمه بودای بزرگ می مانند که از جنس مرمر، و با کمک های مالی ساخته شده است و از بخش جنوبی پوکت قابل رویت است و برای نزدیکتر شدن به آن میتوانید از تپه ها بالا بروید.

معبد فراکائو در بانکوک

معبد فراکائو در بانکوک

گردش خود در تایلند را با بازدید از مقدس ترین معبد یعنی معبد بودای زمردین کامل کنید، گفته می شود این بودا از سنگ یشم یکپارچه تراشیده شده و هیچکس جز پادشاه حق دست زدن به آن را ندارد.

موزه تریکی (خطای دید سه بعدی) در پوکت

موزه تریکی (خطای دید سه بعدی) در پوکت

عکسهای خنده داری بگیرید که خانواده و دوستانتان را مبهوت میکند، انگار در حال بند بازی بین دو صخره هستید(البته نیازی نیست بدانند که اینها نقاشی سه بعدی هستند)

باغ استوایی نانگ نوچ در پاتایا

باغ استوایی نانگ نوچ در پاتایا

باغ نانگ نوچ در 18 کیلومتری جنوب پاتایا قراردارد. این باغ زیبا مملو از انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا، گیاهان تزیین شده و گل های گوناگون از اقصا نقاط جهان است. همچنین گروهی از خانه های سنتی تایلندی در این باغ وجود دارند. هر روزه نمایش های فرهنگی و شوی فیل ها در این مکان اجرا می شود.

معبد حقیقت در پاتایا

معبد حقیقت در پاتایا

این ساختمان که از آن به عنوان " شکوه بهشت در زمین " نیز یاد می کنند ، یک بنای بزرگ و عظیم است که می توانید معماری تایلندی را در آن ببینید. همه قسمت های بنا با کنده کاری های چوبی تزئین شده است و در حقیقت این بنا مکانی برای ادای احترام به ادیان باستانی و فلسفه و همچنین نگرش بر رفتارهای خودخواهانه و مدرن است. شما در کنار بازدید از این مکان می توانید نمایش های فرهنگی تایلندی و همچنین بوکس و یا نمایش های حیوانات را شاهد باشید و همچنین اسب سواری کنید.

بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا

اگر از خرید کردن در بازارهای کشور خودتان خسته شده اید باید حتماً این بازار را تجربه کنید، این بازار در واقع بر روی یک دریاچه واقع شده و فروشندگان کالاهای خود را در قایق هایشان به فروش می رسانند. مراقب باشید که اجناس ممکن است بالاتر از قیمت واقعیشان به شما ارائه شود.

جزیره اندامان پوکت

جزیره اندامان پوکت

با گردش در جزایر اطراف و تجربه قایق های پرسرعت روی دریای اندامان برای چند ساعت حس جیمزباند بودن را تجربه کنید!

برنامه ریزی سفر به بانکوک، پاتایا، پوکت

غذاهای تایلندی

غذا در تایلند بسیار ارزان است. از آنجایی که غذای آماده در تایلند ارزان است شما نیاز به خرید مواد اولیه برای درست کرن غذا ندارید مگر اینکه بخواهید سالاد درست کنید یا میوه بخورید. در ضمن این نکته را هم توجه کنید که هر نقطه از تایلند دارای غذاهای محلی خاصی است که میتوانید آنها را امتحان کنید.

رفت و آمد

حمل و نقل نیز در تایلند ارزان است. اتوبوس محلی، کالسکه، تاکسی های موتوری، قایق و خط آهن رایج ترین وسایل نقلیه عمومی در تایلند هستند. 


بهتر است بدانید

  • زبان : تایی
  • واحد پول : بات تایلند
  • منطقه زمانی : +07:00
  • کد تلفن : +66
  • بهترین زمان سفر : از ماه آبان تا ماه فروردین