تور بانکوک، پوکت

سفر به کلانشهر بانکوک با مناطق پیرامون آن که به عنوان پایتخت ملی تایلند  شناخته می‌شوند اصلی ترین قسمت سفر به این کشور بی نهایت زیبا است. مراکز خرید و هتل های لوکس بانکوک بهت ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

سفر به کلانشهر بانکوک با مناطق پیرامون آن که به عنوان پایتخت ملی تایلند  شناخته می‌شوند اصلی ترین قسمت سفر به این کشور بی نهایت زیبا است. مراکز خرید و هتل های لوکس بانکوک بهترین انتخاب برای هر نوع سلیقه ای هستند. در ادامه ی سفر به تایلند، بازدید از پوکت، بزرگترین جزیره این کشور، بهشت شناگران و طبیعت دوستان، می تواند مکمل خوبی باشد. پوکت با ماسه های درخشان سفیدش مانند مرواریدی در دریای آندامان می درخشد.

معبد آرون در بانکوک

معبد آرون در بانکوک

معبد بودایی معروف وات آرون نام خود را در واقع از خدای هندو آرونا گرفته است. قرنیز پله های اول این معبد اشعه ی خورشید در هنگام طلوع افتاب را طوری منعکس می کند که هاله ی باشکوهی را پدید می آورد.

جزیره اندمان در پوکت

جزیره اندمان در پوکت

با گردش درجزایر اطراف و تجربه قایق های پرسرعت روی دریای اندامان برای چند ساعت حس جیمزباند بودن را تجربه کنید!

خانه جیم تامسون در بانکوک

خانه جیم تامسون در بانکوک

این خانه ی منحصر به فرد برای گردشگران پر شده از وسایل و سازه های قدیمی تایلند که توسط تاجر ابریشم جیم تامسون گردآوری شده است. تور بازدید از خانه جیم تامسون مقرون به صرفه و همواره در دسترس خواهد بود.

مدرسه آشپزی در پوکت

مدرسه آشپزی در پوکت

سرآشپزهای باتجربه به شما آموزش میدهند چطور غذاهای سنتی و اصیل تایلندی مانند پاد تای و تام یوم کونگ بپزید. اینها درسهایی است که میتوانید با خود به خانه ببرید!

پارک سیام در بانکوک

پارک سیام در بانکوک

اگر از گشت و گذار در شهر خسته شده اید و نیاز به یک استراحت دارید، کودک درون خود را آزاد کنید و به دنیای سرگرمی و پارک آبی بروید، پارک سیام به صورت همه روزه برای شما باز خواهد بود.

فانتاسی در پوکت

فانتاسی در پوکت

این پارک سرگرم کننده دارای برنامه های رقص نمایشی، ماکت یک روستای سنتی تایلندی و انواع مختلف غذاست. اگر با کودکان سفر میکنید انتخاب مناسبی برای یک روز تفریحی است.

معبد پو در بانکوک

معبد پو در بانکوک

شما ممکن است مجسمه بزرگ و خمیده بودا را بشناسید اما جالب است بدانید وات پو همچنین اولین دانشگاه دولتی تایلند و زادگاه ماساژ تایلندی نیز می باشد.

فیل سواری در پوکت

فیل سواری در پوکت

فیل نماد ملی تایلند است، پس سواری کردن با یکی از این حیوانات محترم فرصت ویژه ای خواهد بود.

کاخ بزرگ در بانکوک

کاخ بزرگ در بانکوک

صفت بزرگ در برابر عظمت و شکوه این کاخ که آن را به یکی از محبوب ترین جاذبه های بانکوک تبدیل کرده واقعا ناچیز است، معبد فراکائو که در بالا نام برده شد درون دیوارهای کاخ بزرگ قرار گرفته است.

بودای بزرگ در پوکت

بودای بزرگ در پوکت

تپه های ناکرد مانند یک صندلی برای مجسمه بودای بزرگ می مانند که از جنس مرمر و با کمک های مالی ساخته شده است و از بخش جنوبی پوکت قابل رویت است. برای نزدیکتر شدن به آن میتوانید از تپه ها بالا بروید.

دانستنی‌های سفر به بانکوک و پوکت


پوشش خاص در معابد

در سفر به هرکجای کشور تایلند، موقع ورود به معابد، حتماً شلوار و بلوز آستین دار بپوشید و برای اطمینان یک شال همراه خود داشته باشید.


چند روز کافیست؟

شما به حداقل سه شب برای بازدید از پوکت نیاز دارید اما اگر فرصت دارید چه بهتر که یک هفته یا بیشتر در تایلند بمانید و از بانکوک هم به همان اندازه لذت ببرید.

بهتر است بدانید

  • زبان : تایی
  • واحد پول : بات تایلند
  • منطقه زمانی : +07:00
  • کد تلفن : +66
  • بهترین زمان سفر : از ماه نوامبر تا ماه ژانویه