تور بانکوک

بر خلاف زندگی شلوغ و پر هرج و مرج در خیابان ها، معابد و کاخ ها و باغ های آرامش بخش و دلفریبی پایتخت تایلند را در بر گرفته‌ اند. می خواهید بدانید چه چیزهایی در بانکوک دیدنی است؟ همه چیز، م ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

بر خلاف زندگی شلوغ و پر هرج و مرج در خیابان ها، معابد و کاخ ها و باغ های آرامش بخش و دلفریبی پایتخت تایلند را در بر گرفته‌ اند. می خواهید بدانید چه چیزهایی در بانکوک دیدنی است؟ همه چیز، ما در اینجا برخی از این جاذبه ها را معرفی می کنیم.بودای طلایی

بودای طلایی

بودای طلایی در محله ی چینی های بانکوک واقع شده است و با همه ی پنج تن و نیم وزن خود با صبر و حوصله در انتظار بازدیدکنندگان معبد ترایمیت نشسته است.

معبد  آرون

معبد آرون

معبد بودایی معروف وات آرون نام خود را در واقع از خدای هندو آرونا گرفته است. قرنیز پله های اول این معبد اشعه ی خورشید در هنگام طلوع افتاب را طوری منعکس می کند که هاله ی باشکوهی را پدید می آورد.

معبد  پو

معبد پو

شما ممکن است مجسمه بزرگ و خمیده بودا را بشناسید اما جالب است بدانید وات پو همچنین اولین دانشگاه دولتی تایلند و زادگاه ماساژ تایلندی نیز می باشد.

معبد فراکائو

معبد فراکائو

گردش خود در تایلند را با بازدید از مقدس ترین معبد یعنی معبد بودای زمردین کامل کنید. گفته می شود این بودا از سنگ یشم یکپارچه تراشیده شده و هیچکس جز پادشاه حق دست زدن به آن را ندارد.

کاخ بزرگ

کاخ بزرگ

صفت بزرگ در برابر عظمت و شکوه این کاخ که آن را به یکی از محبوب ترین جاذبه های بانکوک تبدیل کرده واقعا ناچیز است. معبد فراکائو که نام برده شد، درون دیوارهای کاخ بزرگ قرار گرفته است.

پارک سیام

پارک سیام

اگر از گشت و گذار در شهر خسته شده اید و نیاز به یک استراحت دارید، کودک درون خود را آزاد کنید و به دنیای سرگرمی و پارک آبی بروید. پارک سیام به صورت همه روزه برای شما باز خواهد بود.

خانه جیم تامسون

خانه جیم تامسون

این خانه ی منحصر به فرد از وسایل و سازه های قدیمی تایلند که توسط تاجر ابریشم جیم تامسون گردآوری گردیده، پر شده است. تور بازدید از خانه جیم تامسون مقرون به صرفه و همواره در دسترس خواهد بود.

رز گاردن

رز گاردن

در ۳۰ کیلومتری بانکوک یکی از دیدنی ترین مکان های این شهر، باغ رز در کنار یک دریاچه ی زیبا قرار دارد. جاذبه این باغ بیشتر در نمایش های فرهنگی تایلند است که شامل بوکس تایلندی، رقص سنتی این کشور، مراسم عروسی تایلندی، شمشیر بازی و نمایش فیل ها می شود. همچنین در آن صنایع دستی سنتی کشور تایلند نیز برای گردشگران به نمایش گذاشته شده اند.

بازار شناور

بازار شناور

بازار شناور بازاری است که در آن بیشتر میوه‌ها و سبزیجات و غذاهای پخته شده تایلندی روی قایق فروخته می‌شوند، البته بازار شامل اجناس دیگری همچون فرش برمه ای و خراطی ها و صنایع دستی نیز می شود. شما در کانال های باریک بازار گشت می‌ زنید و از یک خرید متفاوت لذت می برید. با اینکه بازار از توریست ها پر شده، اما جو آن بسیار عالی است.

محله چینی ها

محله چینی ها

جاده یائومارت، در واقع خانه چینی‌ های ساکن در بانکوک و یکی از جاذبه‌های توریستی محبوب بانکوک است و عمده شهرت آن به دلیل رستوران‌های زیادی است که در آن وجود دارد.

برنامه ریزی سفر به تایلند

کی به تایلند برویم؟

بهترین زمان برای بازدید از تایلند از نوامبر تا ژانویه خواهد بود که در تایلند به آن فصل سرد می گویند. با این وجود هوا همچنان گرم و مرطوب خواهد بود اما نسبت به اوقات دیگر سال شما کمتر عرق خواهید کرد.

 

چند روز کافیست؟

شما به حداقل سه شب برای بازدید از تایلند نیاز دارید اما اگر فرصت دارید چه بهتر که یک هفته یا بیشتر در تایلند بمانید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

 

در کجا اقامت کنیم؟

قبل از این که محل اقامت خود را رزرو کنید، ببینید از سفر به تایلند چه می خواهید؛ اگر قرار نیست مدت زیادی در تایلند بمانید پس می توانید در راتاناکوسین یا محله بانکوک قدیمی اقامت کنید. جایی که بیشتر مناظر و جاذبه های تاریخی در آن واقع شده است.

سوخوم ویت از محله های پر جنب و جوش و مجلل و از جمله مراکز تجمع گردشگران است و محله ی سیلوم پایتخت جشن ها و پارتی های شبانه است. اگر نیاز به جای آرام تری دارید، یک هتل در نزدیکی بنگلامفو رزور کنید.


بهتر است بدانید

  • زبان : تای یا تایلندی
  • واحد پول : بات
  • منطقه زمانی : +07:00
  • کد تلفن : +66
  • بهترین زمان سفر : ماه نوامبر تا ژانویه