تور دبی

دبی، مرکز خرید خاورمیانه، ابر قدرت گردشگری این منطقه می باشد. شهر ساحلی خلیج فارس با دنیایی از ترین ها و عجایبی که در خود جای داده مقصد اصلی بسیاری از تورهای گردشگری جهان است. دلفیناریوم عظیم دبی، ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

دبی، مرکز خرید خاورمیانه، ابر قدرت گردشگری این منطقه می باشد. شهر ساحلی خلیج فارس با دنیایی از ترین ها و عجایبی که در خود جای داده مقصد اصلی بسیاری از تورهای گردشگری جهان است. دلفیناریوم عظیم دبی، بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده جهان، بزرگترین مرکز خرید جهان، بلندترین برج دنیا، هیجان انگیز ترین پارک آبی دنیا، زیباترین جزیره مصنوعی دنیا به شکل یک نخل، سریع ترین ترن هوایی دنیا و لوکس ترین هتل ها و رستوران های جهان، همه و همه دبی را به بهشت کوچک خاورمیانه در دل صحرای عرب تبدیل کرده است.

برج خلیفه

برج خلیفه

با 829.8 متر ارتفاع ، برج خلیفه با افتخار به عنوان بلند ترین ساختمان جهان در دبی ایستاده است. بازدید از سالن دید روباز (Observation Deck) در طبقه 124 اُم، جایی که حتی نیروی گرانش هم به چالش می افتد، منظره ی خیره کننده ای شما را مجذوب خود خواهد کرد.

فواره های دبی

فواره های دبی

فواره های دبی توسط همان تیم فواره های بلاجیو در لاس وگاس ساخته شده است. فواره های دبی یک نمایش واقعی برای شما به نمایش می گذاردند کافی ست روی یک صندلی در یک کافه همان حوالی بنشینید و آن را به تماشا بنشینید.

برج العرب

برج العرب

دبی خانه ی هتل های بلند است از جمله برج العرب. اگر شما قادر به پرداخت هزینه ی 15000 دلار برای یک سوئیت لوکس نیستید، می توانید صرف غذا میان موجودات دریایی در یک رستوران زیردریا را تجربه کنید.

جزایر پالم

جزایر پالم

دو جزیره مصنوعی نخل شکل در سواحل وجود دارد. پالم جمیرا در حال حاضر شامل ویلا، خانه های لوکس و یک پارک آبی است. پالم جبل علی بزرگتر می باشد که هنوز هم تحت ساخت و ساز است.

دبی جهان یا مجمع الجزایر جهان

دبی جهان یا مجمع الجزایر جهان

حدود 5/2 کیلومتر دورتر از ساحل، مجمع الجزایر مصنوعی به شکل جهان ساخته شده است. این 300 جزیره کوچک و خاص برای سرمایه گذاران منحصر به فرد ساخته شده است.

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا

از آنجا که معمولا آفتاب شدیدی به دبی میتابد پس شما نیاز به یک ساحل دارید، ساحل جمیرا بهترین نوار شنی در شهر است، با توجه به مجموعه هتل هایی که در این منطقه وجود دارد آنرا برای گردشگران بسیار مناسب کرده است.

نهر دبی

نهر دبی

این نهر دبی را به دو شهر تقسیم میکند (دیره در شمال و بور دبی در جنوب). بررسی عوارض باراندازی در این نهر نشان می دهد ماهیگیری بیش از یک قرن در اینجا سابقه داشته است.

موزه دبی

موزه دبی

موزه دبی در قلعه ی الفهیدی (Al-Fahidi) که در قرن هجدهم ساخته شده واقع می باشد. در این موزه می توانید اطلاعاتی در مورد گسترش امارات پس از رونق نفتی و بررسی آلات موسیقی سنتی اماراتی کسب کنید.

دبی مال

دبی مال

بهتر است باور کنید دبی مال یک مکان واقعا دیدنی است که در شهر به عنوان یک محل لوکس شناخته شده است. در داخل دبی مال، شما ورودی برج خلیفه، یک زمین اسکی روی یخ، یک مرکز بازی، و یک سینما را پیدا خواهید کرد.

دبی مارینا

دبی مارینا

دبی مارینا سه کیلومتر در خلیج فارس گسترده شده است. دبی مارینا پس از تکمیل شدن به بزرگترین تفرجگاه ساحلی ساخته شده به دست بشر تبدیل خواهد شد و بیش از 12000 نفر از ساکنین و گردشگران را می تواند در خود جای دهد.

برنامه ریزی سفر به دبی

چند روز در دبی بمانیم؟

برای غیر معماران سه تا چهار روز زمان خوبی  برای دیدن هرآنچه باید ببینید، است. بسیار مراقب زمان سفر خود باشید.

اگر شما به گرمای صحرا عادت ندارید، آب و هوا بین ماه می و سپتامبر بسیار گرم و ناراحت کننده خواهد بود.

کجا بخوابیم؟

شما می توانید انتخاب های خودتان را در هتل های قابل توجه این شهر داشته باشید. برای کسانی که بیشتر مراقب جیبشان هستند، بهتر است بدان شما نباید دیدن جاهای رویایی را صرفاً بخاطر هزینه آن از دست دهید، شما می توانید با رزرو کردن یک وعده غذایی در برج العرب یا صرف یک نوشیدنی در برج خلیفه در مرکز شهر، دبی لوکس را تجربه کنید.

مراقب تفاوت های فرهنگی باشید

اگر شما برای اولین بار است به دبی می روید، قوانینی که برای گردشگران غربی غیر معمول است ممکن است برای شما سوال برانگیز باشد. بطور خلاصه، محترمانه رفتار کنید، در لباس پوشیدن خود دقت کنید سعی کنید شانه های شما پوشیده باشد، معاشقه در مکان های عمومی ممکن است غیر قانونی تلقی شود، همچنین نوشیدن الکی در مکان های عمومی ممنوع است. 

بهتر است بدانید

  • زبان : عربی
  • واحد پول : درهم
  • منطقه زمانی : +04:00
  • کد تلفن : +971
  • بهترین زمان سفر : فصل بهار، فصل پاییز