تور کوالالامپور، سنگاپور

کوالالامپور فرهنگی ترکیبی از چینی، هندو و اسلامی را در خود جای داده است. این تنوع را در معماری‌ها و جاذبه‌های گردشگری نیز می‌توان دید. درکوالالامپور فعالیت‌های بسیاری از قبی ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

کوالالامپور فرهنگی ترکیبی از چینی، هندو و اسلامی را در خود جای داده است. این تنوع را در معماری‌ها و جاذبه‌های گردشگری نیز می‌توان دید. درکوالالامپور فعالیت‌های بسیاری از قبیل خرید از باکیت بینتانگ، بازدید از برج پترونیاس و استراحت در پارک‌های زیبای شهر را می توان انجام داد. 

سنگاپور یکی از مدرن‌ترین و ثروتمندترین کشورها در آسیا است. این کشور بسیار کوچک، با آب و هوایی گرم و مرطوب، یکی از مقاصد گردشگری جذاب و هیجان‌انگیز محسوب می‌شود. هتل مارینا بی سندز به صورت یک کشتی بر روی سه ساختمان بلند و استخری در آخرین طبقه، یکی از جاذبه‌های سنگاپور است.


برج های پترونیاس در کوالالامپور

برج های پترونیاس در کوالالامپور

این دو برج دوقلوی 1483 فوتی، یادبود سمبولیک شهر هستند. پل هوایی دوطبقه که طبقه‌ی 41ام و 42ام برج‌ها را به هم متصل می‌کند، در558 فوتی زمین قرار دارند.

یونیورسال استودیو سنگاپور

یونیورسال استودیو سنگاپور

یونسورسال استودیو سنگاپور یک مجموعه تفریحی بسیار بزرگ و مدرن است که حتی دلزده ترین طرفداران پارک های موضوعی را نیز می تواند سر ذوق بیاورد، این مجموعه تفریحی شامل پارک آبی، سینمای چند بعدی، انواع وسایل بازی هیجان انگیز و ... است که برای دیدن کامل آن باید یکروز وقت بگذارید.

باکیت بینتانگ در کوالالامپور

باکیت بینتانگ در کوالالامپور

ناحیه‌ی مرکزی که به خیابان (پیاده رو) بینتانگ نیز معروف است، در هر ساعت از شبانه روز بسیار شلوغ است و چه مردم محلی و چه مسافران، در پی خرید، غذاخوردن و تفریح در این مکان می‌باشند.

باغ گیاهان سنگاپور

باغ گیاهان سنگاپور

باغ گیاهان سنگاپور در منطقه ای به وسعت حدود 18 هکتار گسترده شده است که انواع و اقسام گونه ی گل ها و گیاهان در انجا نگهداری میشود خبر خوب اینکه ورود به این باغ برای همه رایگان خواهد بود.

آکواریوم KLCC در کوالالامپور

آکواریوم KLCC در کوالالامپور

راه رفتن بین موجودات دریایی در یک تونل شیشه ای با طول 295 فوت. مخزن پیرانا و کشتی شکسته از دیگر دیدنی‌های این آکواریوم می‌باشد. همچنین غذا دادن به کوسه‌ها در ساعت 3 بعدازظهر را نیز نباید از دست داد.

چرخ و فلک سنگاپور

چرخ و فلک سنگاپور

این چرخ و فلک با ارتفاع 165 متر دومین چرخ و فلک مرتفع جهان محسوب می شود. روی یکی از کوپه های آن بنشینید و از آن بالا منظره ی فوق العاده ای را تجریه کنید.

مسجد ملی در کوالالامپور

مسجد ملی در کوالالامپور

18 نقطه‌ی اصلی روی گنبد ستاره‌ای شکل، نمایانگر 13 استان مالزی و پنج رکن اصلی اسلام هستند. زمین‌های آنجا نیز شامل باغ‌های زیبا و استخرهای مرمرین می‌باشد.

بازار تلوک آیر در سنگاپور

بازار تلوک آیر در سنگاپور

این بازار تاریخی امروزه تقریباً به یک مرکز مواد غذایی تبدیل شده است، این بنا با معماری عجیب آن و با تنوع غذاهای ارزان و خوشمزه یک محل عالی برای استراحت و صرف غذاست.

گنتینگ هایلند در کوالالامپور

گنتینگ هایلند در کوالالامپور

بازدیدکنندگان گنتینگ هایلند یک لاس وگاس آسیایی، با هتل‌ها، کازینوها، پارک‌های موضوعی در بالای قله‌های جنگل‌های بارانی را تجربه می‌کنند.

تور شبانه در سنگاپور

تور شبانه در سنگاپور

یکی از محبوب ترین جاذبه های سنگاپور تور شبانه آن است، تور شبانه باغ وحش این فرصت را به گردشگران می دهد تا از نزدیک شاهد زندگی موجوداتی باشند که شبها به فعالیت می پردازند.

برنامه‌ریزی سفر به کوالالامپور و سنگاپور

رفت و آمد در کوالالامپور

در کوالالامپور کرایه‌ها از 3 رینگیت برای 6 مایل اولیه مسیر شروع می‌شود به همین دلیل اکثر تاکسی‌ها تاکسی‌متر خود را خاموش می‌کنند. بهتر است قبل از سوار شدن در مورد کرایه راهتان با راننده به توافق برسید.

پیش از سفر به سنگاپور، با قوانین و مقررات آنها آشنا شوید

سنگاپور همواره میزبان گردشگران خارجی از سراسر جهان می باشد. تفاوت فرهنگ ها ورسوم ممکن است باعث سو تفاهم شود پس سعی کنید از قوانین و مقررات حاکم بر سنگاپور آگاهی پیدا کنید تا در سفر دچار مشکل نشوید.

بهتر است بدانید

  • زبان : انگلیسی، کانتونی و ماندارین در مالزی انگلیسی، ماندارین، مالایی، تامیل در سنگاپور
  • واحد پول : رینگیت در مالزی دلار سنگاپور
  • منطقه زمانی : +08:00