تور پوکت

برای دیدن شهری با چهره ای کم و بیش مردمی تر از بانکوک، پوکت را مد نظر قرار دهید. معابد بودایی و دریای خیره کننده آن قطعا شما را وسوسه خواهد کرد. ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

برای دیدن شهری با چهره ای کم و بیش مردمی تر از بانکوک، پوکت را مد نظر قرار دهید. معابد بودایی و دریای خیره کننده آن قطعا شما را وسوسه خواهد کرد.بودای بزرگ

بودای بزرگ

تپه های ناکرد مانند یک صندلی برای مجسمه بودای بزرگ می مانند که از جنس مرمر و با کمک های مالی ساخته شده است و از بخش جنوبی پوکت قابل رویت است. برای نزدیکتر شدن به آن می توانید از تپه ها بالا بروید.

جزیره اندامان

جزیره اندامان

با گردش درجزایر اطراف و تجربه قایق های پرسرعت روی دریای اندامان برای چند ساعت حس جیمزباند بودن را تجربه کنید.

فیل سواری

فیل سواری

فیل نماد ملی تایلند است، پس سواری کردن با یکی از این حیوانات محترم فرصت ویژه ای خواهد بود.

مدرسه آشپزی تایلندی

مدرسه آشپزی تایلندی

در این جا سرآشپزهای باتجربه به شما آموزش می دهند چطور غذاهای سنتی و اصیل تایلندی مانند پاد تای و تام یوم کونگ بپزید. این ها درس هایی است که می توانید با خود به خانه ببرید!

موزه تریکی (خطای دید سه بعدی)

موزه تریکی (خطای دید سه بعدی)

عکس های خنده داری بگیرید که خانواده و دوستانتان را مبهوت کند، انگار در حال بند بازی بین دو صخره هستید؛ البته که نیازی نیست آن ها بدانند این ها نقاشی سه بعدی هستند.

معبد وات چالونگ

معبد وات چالونگ

مجسمه بودای طلایی و مراسم آتش بازی برخی از ویژگی های مهمترین معبد پوکت است.

فانتاسی

فانتاسی

این پارک سرگرم کننده دارای برنامه های رقص نمایشی، ماکت یک روستای سنتی تایلندی و انواع مختلف غذاست و اگر با کودکان سفر می کنید انتخاب مناسبی برای یک روز تفریحی است.

آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت

این آکواریوم گرمسیری، اولین آکواریوم در سطح تایلند است و مجموعه‌ ای کم‌ نظیر از ماهی‌ های استوایی، لاک پشت‌ ها، مرجان‌ ها و گونه‌ های دیگری از جانوران دریایی را در خود دارد.

جزیره فی فی

جزیره فی فی

این جزیره یکی از زیباترین جزیره‌ های گرمسیری در دنیا، و یکی از اصلی‌ ترین جاذبه‌ های گردشگری تایلند است. جزیره‌ فی‌ فی در چهل و هشت کیلومتری پوکت قرار گرفته و قایق‌های مختلفی هر روز به مقصد این جزیره در رفت و آمدند. سواحل مرجانی مناسب غواصی، غارهای هیجان‌ انگیز و طبیعت کم نظیر از جذابیت‌ های این جزیره‌ هستند.

جزایر جیمز باند پوکت

جزایر جیمز باند پوکت

یکی از مجموعه جزایر اطراف پوکت جزیره جیمز باند است. در این جزیره سنگی ساختمانی به ارتفاع ۲۰ متر قرار دارد. این جزیره به این علت جیمز باند نام گرفت که راجر مور هنرپیشه آمریکایی در این جزیره در فیلمی از سری فیلم های 007 بازی کرد. در قلب این جزیره یک غار زیبا وجود دارد و بازدید کنندگان آن با سوار شدن بر کایاک ها لحظات خوشی را سپری می کنند.

برنامه ریزی سفر به پوکت

کی سفر کنیم؟

در هر زمانی به جز ماه سپتامبر و اکتبر، که فصل باران های موسمی است و ممکن است سفر شما را با مشکل و بلاتکلیفی همراه کند.

آیا در بازدید از معابد پوشش خاصی نیاز است؟

اطمینان حاصل کنید شلوار و یا شلوارک شما زانوهایتان را بپوشاند، همچنین لباس بی آستین نپوشید. در صورتی که شک داشتید می توانید یک شال به همراه داشته باشید. یادتان باشد در اماکن مقدس کمتر صحبت کنید.

بهتر است بدانید

  • زبان : تایی
  • واحد پول : بات تایلند
  • منطقه زمانی : +07:00
  • کد تلفن : +66
  • بهترین زمان سفر : از ماه نوامبر تا ماه آوریل