تور سنگاپور

جزیره سنگاپور بر خلاف اندازه ی نسبتاً کوچکش مملو از اماکن و جاذبه های هیجان انگیز است. در اینجا به تعدادی از نقاط مشهور سنگاپور اشاره می کنیم تا با توجه به سلیقه تان راحت تر درباره سفر به سنگاپور ت ... بیشتر بدانید
همیشه از تخفیف های ما مطلع باشید.

در خبرنامه آی‌آرتریپ عضو شوید و مهمان پیشنهادهای ویژه و تخفیف های لحظه آخری باشید.

جزیره سنگاپور بر خلاف اندازه ی نسبتاً کوچکش مملو از اماکن و جاذبه های هیجان انگیز است. در اینجا به تعدادی از نقاط مشهور سنگاپور اشاره می کنیم تا با توجه به سلیقه تان راحت تر درباره سفر به سنگاپور تصمیم گیری کنید.

یونیورسال استودیو سنگاپور

یونیورسال استودیو سنگاپور

یونسورسال استودیو سنگاپور یک مجموعه تفریحی بسیار بزرگ و مدرن است که حتی دلزده ترین طرفداران پارک های موضوعی (theme park) را نیز می تواند سر ذوق بیاورد، این مجموعه تفریحی شامل پارک آبی ، سینمای چند بعدی، انواع وسایل بازی هیجان انگیز و ... است که برای دیدن کامل آن باید یکروز وقت بگذارید.

پارک پرندگان

پارک پرندگان

برای مدتی از شلوغی شهر خارج شوید و از بزرگترین پارک پرندگان در جهان دیدن کنید در این پارک بیش از 5000 گونه از پرندگان در محوطه ای به وسعت 5 هکتار نگهداری می شود که تنوع پرندگان منحصر به فرد آن حتماً شما را حیرت زده خواهد کرد.

بازار تلوک آیر

بازار تلوک آیر

این بازار تاریخی امروزه تقریباً به یک مرکز مواد غذایی تبدیل شده است، این بنا با معماری عجیب آن و با تنوع غذاهای ارزان و خوشمزه یک محل عالی برای استراحت و صرف غذاست.

باغ گیاهان سنگاپور

باغ گیاهان سنگاپور

باغ گیاهان سنگاپور در منطقه ای به وسعت حدود 18 هکتار گسترده شده است که انواع و اقسام گونه ی گل ها و گیاهان در انجا نگهداری میشود خبر خوب اینکه ورود به این باغ برای همه رایگان خواهد بود.

دنیای زیرآب

دنیای زیرآب

این آکواریوم فوق العاده خانه ی بیش از 2500 گونه از موجودات دریایی می باشد تونلی به طول 80 متر در زیر آب به شما این امکان را می دهد به راحتی از منظره زیر آب دیدن کنید

چرخ و فلک سنگاپور

چرخ و فلک سنگاپور

این چرخ و فلک با ارتفاع 165 متر دومین چرخ و فلک مرتفع جهان محسوب می شود دروی یکی از کوپه های آن بنشینید و از آن بالا منظره ی فوق العاده ای را تجریه کنید.

باغ وحش سنگاپور

باغ وحش سنگاپور

این باغ وحش یکی از بهترین باغ وحش های جهان شناخته میشود. در این باغ وحش حیوانات در محوطه هایی شبیه به محیط واقعی زندگیشان نگهداری می شوند که حتی خرس های قطبی هم احساس میکنند در خانه ی خودشان هستند.

برنامه ریزی سفر به سنگاپور

مانند محلی ها غذا بخورید

در بین جذابیت های سنگاپور غذاهای محلی آن زبانزد می باشد. البته به این نکتهه توجه کنید بهترین غذاها لزوماً در رستوران ها ارائه نمیشود و شما می توانید از فروشندگان در کنار خیابان که محلی ها استفاده میکنند غذای بسیار خوشمزه ای را پیدا کنید. در سنگاپور فروشندگان دروه گرد خوراکی های خوشمزه ای را از سراسر آسیا با قیمت بسیار ارزان به شما ارائه خواهند داد البته قبل از خریداری حتماً به نکات بهداشتی توجه کنید.

رعایت قوانین و مقررات

سنگاپور همواره میزبان گردشگران خارجی از سراسر جهان می باشد ایت تفاوت فرهنگ ها ورسوم ممکن است باعث سو تفاهم شود پس سعی کنید از قوانین و مقررات حاکم بر سنگاپور آگلهی پیدا کنید تا در سفر دچار مشکل نشوید.

آوردن لباس مناسب

از آنجایی که هوای سنگاپور معمولاً در تمام طول سال گرم و شرجی است بنابراین درون ساختمانها همواره کولر روشن است و این اختلاف دمای بین هوای درون و بیرون ممکن است باعث سرماخوردگی شما شود. پس با آوردن یک گرمکن یا سوئیشرت خود را در برابر سرماخوردگی محافظت کنید.    

بهتر است بدانید

  • زبان : انگلیسی، ماندارین، مالایی، تامیل
  • واحد پول : دلار سنگاپور
  • منطقه زمانی : +08:00
  • کد تلفن : +65
  • بهترین زمان سفر : تعطیلات ملی